GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-11-2022 11:42   Güncelleme : 04-11-2022 11:44

Kripto para birimleri küresel ekonomideki fırtınalı havaya rağmen kilit eşikleri savunmayı sürdürüyor

Kripto para birimleri küresel ekonomideki fırtınalı havaya rağmen kilit eşikleri savunmayı sürdürüyor

Kripto para birimleri küresel ekonomideki fırtınalı havaya rağmen kilit eşikleri savunmayı sürdürüyor

Haftanın son iş gününde Bybit tarafından hazırlanan değerlendirmede piyasaların son 24 saati yer alıyor:

Küresel hisse senetleri, Çin teknoloji hisselerinin geçtiğimiz gün %10'dan fazla değer kazanması ve Fed'in şahin açıklamalarıyla birlikte haftalık kayıpların ardından hafifçe toparlandı. Hazine getirileri, bugün yayınlanacak ABD istihdam raporu öncesinde sabit kalmaya devam ediyor. Dolar tüm önemli para birimlerine karşı değer kaybetti.

Kripto pazarında, büyük kripto para birimleri, küresel ekonomideki fırtınalı havaya rağmen kilit eşikleri savunmayı sürdürüyor. Yazma tarihi itibariyle Bitcoin, son 24 saatte %1.5'lik bir kazanç kaydettikten sonra 20.5 bin dolar seviyesinin üzerinde el değiştiriyor. Bu arada, zincir içi ölçümler, Bitcoin satıcı tükeniş sabiti, düşük oynaklık ve yüksek gerçekleşen kayıplar nedeniyle Kasım 2018'den bu yana en düşük seviyelere ulaştığını gösteriyor.

Ethereum, aynı dönemde %2,27'lik bir artıştan yavaş yavaş 1,600 dolar seviyesine geri dönüyor. Ortadan büyük altcoinler çoğunlukla yeşile döndü ve MATIC, toplu kabulün arkasında çift haneli bir yüzde kazancıyla paketi yönetiyor. DOGE %7 değer kaybederken, SHIB benzer bir zaman diliminde Twitter'ın üst düzey yöneticilerin kitlesel göçü sırasında %4'lük bir kazanç elde etti.

Japon spor giyim üreticisi ASICS kısa süre önce ASIC X Solana UI koleksiyonunun lansmanını duyurdu. İş birliği, özellikle Web3 topluluğu için tasarlanmış özel yapım GT-2000 11 fiziksel koşu ayakkabılarını içeren yeni bir seri sunuyor. Müşteriler, fiziksel ayakkabıları satın aldıklarında otomatik olarak bir sadakat ASICS rozeti NFT alacaklar ve sınırlı sayıda bir ASICS x STEPN GT-2000 NFT airdrop alma şansına sahip olacaklar. Bu hareket, ASICS'in Web3 ticaretinin geleceği olma taahhüdünde ileriye doğru atılmış büyük bir adımı işaret ediyor ve Web3 topluluğuna ürünleriyle sağlıklı yaşam tarzları yaratma konusunda ilham veriyor.

AdminAdmin