GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-12-2022 11:32

Fransa finale çıktı PSG token yükseldi; Metamask, PayPal entegrasyonunu başlattı

Fransa finale çıktı PSG token yükseldi; Metamask, PayPal entegrasyonunu başlattı

Fransa finale çıktı PSG token yükseldi; Metamask, PayPal entegrasyonunu başlattı

 

Bybit Global ekibi tarafından hazırlanan değerlendirmede günün önemli başlıkları öne çıkıyor.

FED, gösterge oranını beklenen 50 baz puan yükseltti. Bununla birlikte, Fed Başkanı Powell'ın açıklamaları ve "nokta grafiği", 2023'te faiz indirimi umutlarını boşa çıkararak ABD hisse senetlerini aşağı çekti. Kripto para birimleri, hisse senetlerini takip etti, Bitcoin %0,41 ve Ethereum, yazı yazılırken son 24 saat içinde %2,16 düştü. Son 24 saatte %24,97'lik bir artış kaydeden bugünün lideri PSG, Fransa Milli takımının yarı finale yükselmesinden sonra piyasayı açık ara geride bıraktı.

PSG, ünlü Paris Saint-Germain Futbol Kulübü tarafından Chiliz Zincirinde yayınlanan bir futbol kulübü taraftar tokenidir. Fransa'nın en önde gelen futbol kulübü olan Paris Saint-Germain'in taraftar token'ı PSG, Fransa'nın FIFA 2022’de yarı finale yükselmesiyle yaklaşık %25 arttı. PSG, 50 günlük RSI'sinin üzerinde ve 100 günlük RSI'da 6,67$'da ani bir dirençle karşılaşıyor.

PSG'nin taraftar token’i ile Fransa'nın futbol takımının yıldız performansı arasında doğrudan bir bağlantı yoktur. Bununla birlikte, Paris Saint-Germain ve Fransa futbol takımının yıldız forveti Kylian Mbappe, geniş hayran kitlesini taraftar tokenlerini benimsemeye ve Socios.com'da Paris Saint-Germain taraftarlarını domine etme potansiyeline sahip. Ayrıca, PSG şu anda Socios.com'daki en büyük futbol kulübü taraftar tokeni olan tek Fransız futbol kulübüdür. Taraftar tokeni ekonomisinde Socios.com'un öncü olmasıyla PSG, futbol taraftarı tokenleri için bir numaralı tercihtir.

Tanınmış bir Web3 cüzdanı olan Metamask, PayPal ile entegrasyonunu Metamask mobil uygulamasında başlattı. Amaç, PayPal'dan Metamask'a sorunsuz Ethereum transferlerine ve satın alımlarına izin vermektir. Şirket önümüzdeki haftalarda bu özelliği kullanıma sunduğunda, kullanıcılar doğrudan mobil uygulamadan Ethereum satın alabilecekler. Ancak bu özellik yalnızca ABD kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Metamask, bu hareketin daha kolay erişim ve giriş engelleri sunarak Web3'ün benimsenmesini artırma çabalarında yapıldığını ortaya koydu.

AdminAdmin